ahoj.... vítejte na blogu, který je věnován obrázkům ze světa StarGate.... postupně se sem snažím dodávat všechny možné obrázky týkající se tohoto fenoménu.... zapojit se však můžete i vy a to tak, že mi můžete napsat nebo rovnou poslat obrázek postavy, který tu chybí a vy byste tu rádi viděli :) pokud také rádi pracujete na wallpaperech a chtěli byste se svými výtvory pochlubit, jsou také vítány..... můžete mi to posílat na sarah.mac.mackenzie@seznam.cz nebo sgjoli@gmail.com :) mějte se a smějte se, Joli :)

po dlouhé době

20. května 2009 v 17:35 | Joli |  news
hlásím se po dlouhé době na tomto blogu.... omlouvám se, že jsem sem za posledních 5 a půl měsíce nic nedala, ale nějak nebylo co a nebyl ani moc časík něco shánět..... každopádně!! dostalo se mi do notebooku několik nových obrázků z SG, takže se tu během několika příštích dnů určitě objeví :)

p.s. pár bodů na konec :)
1) pokud vyrábíte své vlastní wallpapery a chtěli byste je tu mít, tak mi je klidně pošlete :) dám je sem (pls posílejte však jen své vlastní, ne cizí, díky :)
2) pokud vám tady někdo chybí - jakákoliv postava, napište mi to do vzkazů nebo do komentů - přidám ho/ji sem..... máte-li foto, pošlete :)
3) chybí vám tu oblíbená fotka vašeho nejhrdiny a chcete ji tu mít? též pošlete :) bude sem zařazena :)

posílejte na sgjoli@gmail.com nebo sarah.mac.mackenzie@seznam.cz :) díky :) Joli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama